K objednávce nad 1 500 Kč teď dostaneš 200g poctivýho husího sádla jako dárek. Tak neváhej, máme jich omezené množství. :)

Léto, čtení, cestování

V létě je na všechno víc času. Možná jsou to ty dlouhý dny, možná je to počasím nebo tím, že bez ohledu na věk toužíme po prázdninách. Takže si pár týdnů nebo aspoň dnů vyprázdníme kalendáře, abychom příjemně strávili volný čas. Ideálně na cestách nebo s dobrým čtením.

Proč ale nespojit příjemný s příjemným? Proto ti teď ke každé objednávce Adventure Menu na našem e-shopu přibalíme jako dárek parádní čtení o cestování. 

A protože jak cestování tak čtení je o svobodě a volbě, tak si taky můžeš vybrat. Máme totiž na výběr mezi aktuálními čísly Světa outdooru a časopisu Travel Life. Máme jich jen omezené množství, tak si pospěš, ať máš co jíst i číst. ;)

 

Svět Outdooru

Ve Světě outdooru najdeš hory článků převážně o lezení. Třeba rozhovor s Márou Holečkem o novém dokumentu, pohledu jinýma očima i cenách, který se platí za úspěch, nebo s "Háčkem" Hákem o tom, že nadmořská výška horolezce nedělá a jaký typy lidí to táhne do hor.

Svět outdooru

Prolezeš vícedélky v Alpách, ferraty v Itálii i převisy nad mořskou hlubinou. Čeká tě Gruzie, Bosna a Hercegovina, ale i norský Lofoty a jižní Švédsko. Prostě vrcholně zajímavý čtení.

SO_in2

 

Travel Life

Travel Life ti zase dá pár odpovědí na otázky o cestování s dětma křížem krážem světem v rozhovoru s "Fotrem na tripu" Josefem Vrtalem. Články tě navnadí spoustou fantastickejch fotek na vandrování po Tanzánii nebo Kyrgyzstánu a milovníky železnice přiměje balit kufry.

Travel Life

Vedle spousty inspirací z exotiky tě čeká stejná porce tipů na svkělý zážitky i v naší kotlině. Spousta čtení a zajímavostí, ať už chodíš po svejch, drandíš na kole, v obytňáku nebo tě to láká na druhou půlku planety.

TL_in

Až přijde čas, sbal si dobrý jídlo, dobrý čtení a vyraž naplnit čas prázdnin zážitkama, co vydaj aspoň na povídku, ne-li na román.

Přejeme šťastný cesty a dobrou chuť!