Kopec jídla ve vánočním balení

Hory zážitků a kopec jídel, v parádním vánočním balení

 
Dárkové poukazy pod stromeček

Každý dobrodružství začíná balením. Pro někoho je to skoro náboženství a pro někoho to zase bývá noční můra. To platí jak o báglu na cesty, tak o dárcích pod stromeček. A každý milovník outdooru taky ví, že balení je základ úspěchu, a zároveň pěkná věda.

Máme parádní řešení!

Jestli chceš někomu darovat hory zážitků, který si opravdu vychutná, jednoduše mu naděl pod stromeček Adventure Menu – 100% přírodní, chutný jídlo, který má v báglu svý místo jistý. S naším dárkovým poukazem nemusíš řešit, jak jídelníček na cesty složit, kolik vzít kapslí do samoohřevu ani jaký snacky přihodit. Všechno si totiž cestovatelé a cestovatelky vyberou na míru svýmu dobrodružství u nás v e-shopu. Ty se jenom musíš rozhodnout, kolik jim toho pod stromeček naservíruješ.

Vánoční balení, který na cestách potěší

A jak takový dárek nejlíp zabalit? I to jsme za tebe vyřešili tak, aby se z toho oči outdooristů rozzářily radostí. Protože, když jde o balení, všichni se drží jednoho pravidla – buď je to k užitku, nebo to není k ničemu. Namísto sebekrásnějšího balícího papíru, kterej skončí v koši nebo v lepším případě v tříděným odpadu, úhledně zabalíme dárkový poukaz tak, aby dělal radost nejen pod stromečkem, ale na každý další cestě za zážitky. Je to nejen krásný a praktický, ale taky dobrý pro přírodu.

Elegantní a multifunkční balení

Tvůj dárkový poukaz svátečně zabalíme do elegantního funkčního ručníku Adventure Menu. Pod stromečkem udělá stejnou parádu jako na cestách, co s ním budou vždycky perfektně v suchu. Navíc to není ručník jenom funkční, ale přímo multifunkční. Stejně dobře si na něm totiž taky jde prostřít nefalšovanou hostinu a vychutnat si tak opravdový Adventure Dining v sebevětší divočině.

Apartní a praktický balení

Stejně dobře jako Adventure Menu nákrčník ochrání krk, tváře nebo celou hlavu před rozmary počasí, tak do poslední chvíle ochrání i tajemství tvýho dárku před zvědavými zraky dobrodruhů. A zatímco poukaz na kopec jídla na cesty si na svou hvězdnou hodinku asi chvilku počká, nákrčník se hned stane parádním detailem zdobícím oblíbenou štědrovečerní módní přehlídku.

ZABALIT DÁREK

Ať si vybereš jedno nebo druhý vánoční balení, doručíme ti perfektní outdoorový dárek, který může bezstarostně rovnou pod stromeček a který bude rozdávat radost ještě dlouho potom, co dozní koledy.


Tak už nedumej a naděl letos k Vánocům Adventure Menu.

Parádního outdoorovýho Ježíška, šťastný cesty a dobrou chuť!