Svatomartinská hostina

Tradice se musí ctít. Proto se po roce zase vrací limitovaná edice svatomartinských husiček. Ale jak všichni outdoorový nadšenci ví: Nevstoupíš dvakrát do stejný řeky, ledaže bloudíš.

Proto jsme letos kromě oblíbených husiček připravili taky několik speciálních tematických menu, ve kterých se kromě pořádný porce poctivýho 100% přírodního, ručně vařenýho jídla z Podkrkonoší můžeš těšit i na epesní dárky. Každá hostina má svůj a s každým tě čeká jiný zážitek.
✴ Svatomartinská hostina s dárkem je k mání jen do svátku sv. Martina, takže do 11. 11. ✴
CHCI HOSTINU
Není žádný tajemství, že po 450g porci husičky, zelíčka a knedlíčků už od sebe žádný vrcholový výkony nemůžeš očekávat. Což je jen další důvod k tomu, najít si v přírodě to svoje krásný místo na opravdu slavnostní kulinářskej zážitek ve stylu Adventure Dining.
Ubruse, prostři se

Naše inovačně-vývojově-futuristický oddělení dalo hlavy dohromady a přináší revoluční novinku, se kterou si otevřeš v přírodě tu nejlepší restauraci s minimem starostí, zato s maximálním stylem. První apartní víceúčelový outdoorový ubrus.

Je lehoučký, skladný a ve vteřině vykouzlí kdykoli a kdekoli nefalšovanou slavnostní tabuli. Ve chvílích, kde se ale zrovna nechystáš hodovat jako v restauraci, zároveň skvěle poslouží jako všem známý outdoorový ručník. Je vyrobený z mikrovlákna, takže nic neváží, rychle uschne a vejde se pohodlně do kapsy. Jen pozor, obě funkce zároveň doporučujeme kombinovat jen otrlým povahám. :D

Outdoorový ručník jako dárek najdeš v Hostině all-inclusive

Vícelžíce

Nádobí v báglu asi nevykouzlí úsměv na tváři nikomu. Výjimkou jsou snad jen sváteční okamžiky. Jestli ale patříš mezi zaryté minimalisty, kteří s sebou netáhnou na zádech nic, co není nutně potřeba, pak je naše vícelžíce přesně pro tebe.

Řekneš si možná, že oproti ubruso-ručníku žádná věda. Ale to by byl omyl. S touhle naší prodlouženou lžící se najíš z pytlíku stejně pohodlně jako z talíře a v kombinaci se samoohřevem se navíc jako mávnutím kouzelný hůlky zbavíš nutnosti brát s sebou kvůli jídlu cokoli jinýho než Adventure Menu. Takže vlastně fakt žádná věda. Rovnou magie.

Lžíci jako dárek najdeš v Hostině Bez nádobí

Dvě husičky? Mazaná volba!

Jedna husa svatomartinskou hostinu nedělá. A z toho množství, co jsme jich letos napekli, nám zůstala spousta delikátního sádlíčka. I bez něj už v kuchyni beztak šlapeme všichni pospolu jako dobře promazaný stroj, a tak se o něj s tebou rádi podělíme. Jednak je to úžasná dobrota, kterou doma v kuchyni oceníš, jednak ani zbytky z vaření přece nejsou odpad.

Takže výhra na všechny strany. Ty si s ním vyšperkuješ svoje šéfkuchařský pokusy. My ho nebudeme muset sníst sami, takže neskončíme jako bečky sádla. A příroda nám všem poděkuje za záchranu jejích darů. ;)

Sklenici 200g husího sádla jako dárek najdeš v Hostině Zero Waste


Přejeme šťastný cesty a svátečně dobrou chuť!