tetstets

Svět Outdooru

Ve Světě outdooru najdeš hory článků převážně o lezení. Třeba rozhovor s Márou Holečkem o novém dokumentu, pohledu jinýma očima i cenách, který se platí za úspěch, nebo s "Háčkem" Hákem o tom, že nadmořská výška horolezce nedělá a jaký typy lidí to táhne do hor.

Svět outdooru

Prolezeš vícedélky v Alpách, ferraty v Itálii i převisy nad mořskou hlubinou. Čeká tě Gruzie, Bosna a Hercegovina, ale i norský Lofoty a jižní Švédsko. Prostě vrcholně zajímavý čtení.

SO_in2

 

Travel Life

Travel Life ti zase dá pár odpovědí na otázky o cestování s dětma křížem krážem světem v rozhovoru s "Fotrem na tripu" Josefem Vrtalem. Články tě navnadí spoustou fantastickejch fotek na vandrování po Tanzánii nebo Kyrgyzstánu a milovníky železnice přiměje balit kufry.

Travel Life

Vedle spousty inspirací z exotiky tě čeká stejná porce tipů na svkělý zážitky i v naší kotlině. Spousta čtení a zajímavostí, ať už chodíš po svejch, drandíš na kole, v obytňáku nebo tě to láká na druhou půlku planety.

TL_in

Až přijde čas, sbal si dobrý jídlo, dobrý čtení a vyraž naplnit čas prázdnin zážitkama, co vydaj aspoň na povídku, ne-li na román.

Přejeme šťastný cesty a dobrou chuť!