Content Creator & Manager

 

Do našeho dobrodružného týmu v Trutnově hledáme kreativního parťáka! Staň se naším Video Content Creatorem & Social Media Managerem!

 

Jsi kreativní duše, co má ráda dobrodružství? Baví tě točení videí a sleduješ trendy v oblasti online a social media contentu? Máš mobil přirostlý k ruce a každou chvíli něco natáčíš, hraješ si se střihem a vytváříš “thumb-stoping” stories a reels? Umíš přicházet s nápady, které pak dokážeš i zrealizovat a dotáhnout do úspěšného konce?

 

Pak hledáme právě tebe! Připoj se k nám do Adventure Menu a pomoz nám sdílet příběhy ze života Adventure Menu - příběhy nás, co za Adventure Menu stojíme, příběhy našich jídel, ale i příběhy ambasadorů a dobrodruhů, kteří si své cesty a dobrodružství vychutnávají s námi. 

 

Tvoje pracovní zázemí bude v Trutnově, kde máme kancl a výrobnu, ale nebudeš tu sedět na jednom místě! Velkou část času budeš trávit právě lítáním po kuchyni, kanclu, nejrůznějších eventech po ČR nebo blízkých i vzdálenějších kopcích, kde budeš fotit a natáčet materiály, se kterými se pak vyhraješ a vytuníš je do suprových reelsek a dalších formátů na naše sociální sítě (Instáč, Facebook, Youtube a Tik-Tok). 

 

CO BUDE NÁPLNÍ TVÉ PRÁCE?

 

(Video) Content Creation - 70 %

Většinu času budeš trávit kreativní prací - tvorbou contentu se zaměřením na videoobsah - vymýšlení, natáčení a postprodukce vlastního obsahu, ale i postprodukci ze spousty záběrů od našich ambasadorů (těšit se můžeš na gigabajty dat a fantastických fotek a videí z nejrůznějších koutů naši neuvěřitelné planety a ze všech nadmorských výšek i nížek).

Tvým úkolem bude navrhování koncepce videí včetně kopíček - titulků do videí, i jako popisky k příspěvkům. Pokud zvládáš i hezky fotit a fotky si upravit nebo připravit jednoduchou grafiku, určitě se to hodí taky, ale gro tvý práce bude video. Součástí práce je i účast na různých outdoorových eventech, na kterých jsme fyzicky, nebo i eventech, které podporujeme a ze kterých budeš vytvářet content. Ty probíhají často o víkendech, takže je nutná flexibilita. V sezóně je toho víc a bude potřeba vyjet někdy i 2x za měsíc, ale mimo sezónu se třeba 2 měsíce nic dít nebude.   

 

Social Media Management - 30 %

Přibližně třetinu času budeš pomáhat s dalšími oblastmi marketingu, jako je komunikace s fanoušky na sítích, spolupráce na vymýšlení a realizaci marketingových kampaní nebo pomoc s dalšími ad-hoc tasky, co bude právě potřeba. 

 

Budeš v úzkém kontaktu s Luďkou, která u nás vede marketing a budete společně vytvářet obraz Adventure Menu v online prostoru. 

 

HLEDÁME ČLOVĚKA, KTERÝ

 • se vyzná v aktuálních trendech a má zkušenosti s tvorbou video contentu a správou firemních účtů na sociálních sítích 
 • má v malíku natáčení videí a umí si zrežírovat věci i lidi kolem
 • nebojí se postavit i před kameru a stát se z času na čas hrdinou a vypravěčem příběhů
 • ovládá nástroje na editaci videí (CapCut, InShot a pod.; znalost Adobe nástrojů jako AfterEffects nebo Premiere je plus)
 • umí hezky psát a do svých textů umí dostat lehkost, vtip i čtivost
 • je organizovaný a ovládá time management - umí si věci plánovat a dodržuje stanovené deadliny
 • je samostatná jednotka, aktivně přichází s nápady a reflektuje do obsahu strategii a vizi značky
 • má přesah i do ostatních částí marketingu, protože se jako důležitá součást našeho týmu bude podílet i na dalších projektech
 • má řidičák a nebojí se ho použít
 • nemá problém sem tam vyjet s Adventure Menu i o víkendu na outdoorový fesťák nebo veletrh a pomoci se zajištěním eventu, když je potřeba

 

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

 • Šanci být součástí rostoucí společnosti, spoluvytvářet lovebrand a podílet se na celkovém směřování firmy
 • Skvělou firemní kulturu (osobní přístup, teambuildingy, společné akce, soutěže během celého roku)
 • Příležitost realizovat své nápady a vidět výsledky své práce na sociálních sítích s velkým dosahem 
 • Pestrý a zábavný full-time job v Trutnově ve fajn kolektivu
 • Férovou mzdu dle zkušeností (možná práce na HPP i IČO) plus bonusy (Pluxee Flexipass karta, slevy na outdoorové vybavení, slevy na naše produkty atd.)
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost částečného home office
 • Příležitost cestovat, poznávat nová místa a lidi a získávat nové zkušenosti

 

Myslíš, že to je něco pro tebe? Pošli svoje CV na mail jobs@adventuremenu.com. Připoj pár slov o sobě a o tom, proč chceš pracovat jako Content Creator & Manager právě pro Adventure Menu. Připoj svoje portfolio nebo odkazy na ukázky tvé práce. 

 

A pokud to není nic pro tebe, ale víš o někom, koho by práce mohla zajímat, tak inzerát posuň dál. Za doporučení člověka, se kterým si plácnem a bude nás to spolu bavit i po uběhnutí zkušebky, se odměníme pořádnou horou jídla - tou nejvyšší na světě. ;)