O jídlech

 
Příběh jednoho skvělýho jídla

Někdo má rád světla velkoměsta, my milujeme přírodu. Proč bychom si ale nemohli i na cestách dopřát jídlo, jako v oblíbený restauraci?

Ke štěstí nepotřebujeme Fine Dining a michelinský restaurace. My máme Adventure Dining: Zážitek ze skvělýho jídla, který je třešničkou na dortu malých i velkých dobrodružství. Na místech tak úžasných, že si tam musíš zajít po svejch.

Stačí si přibalit Adventure Menu. První jídlo na cesty, se kterým si vychutnáš skutečný Adventure Dining.

Podívej se s námi
pod pokličku.
Základem jsou 100% přírodní suroviny

Můžeš se rozkrájet jak cheš, ale bez nich přírodní jídlo prostě neuděláš. Maso i zeleninu bereme čerstvé, chlazené od lokálních dodavatelů. Nepouživáme žádné polotovary a všechno si připravujeme poctivě sami od základu. No řekni, kdo z vás má během treku nebo dovolený tak čas a chuť tohle řešit?

Ruční vaření podle tradičních receptur

Když už máme ty nejlepší suroviny, tak jim musíme dopřát taky odpovídající péči. U nás nenajdeš žádné automatizované výrobní linky. Každá porce jídla projde rukama našich kuchařů-srdcařů, kteří si s jídlem doslova hrají. Bohužel musíme psát i to, že všechna jídla jsou nejdřív klasicky uvařená, než se suší, případně steriluji. Jestli si teď říkáš, že je to přece jasný, tak bohužel to je dneska spíš výjimka. To všechno děláme jen proto, ať si můžeš ve spacáčku mlaskat blahem.

Nakonec přichází high-tech konzervace

Máme hotové jídlo. No, a co ted' s ním? Aby vydrželo opravdu cokoli a drželo s tebou krok ať už se vydáš kamkoli. musíme s ním udělat pár kouzel. Ta kouzla máme celkem dvě: vakuové sušení nebo sterilaci. U obou je unikátní to, že si jídlo zachová svou přirozenou chuť a nutriční hodnoty a i po X letech je stejné, jako čerstvě uvařené. Vakuové sušení používáme pro co nejlehčí jídla do batohu. Sterilaci pro jídla, u kterých není takový tlak na nízkou váhu, ale oceníš spíš rychlost přípravy.