detail

Chceš vědět,
jak jsme toto jídlo vařili?
Základem jsou 100% přírodní suroviny

Bez nich prostě přírodní jídlo neuděláš, ani kdyby ses rozkrájel/a. Maso i zeleninu bereme čerstvé, chlazené od lokálních dodavatelů. Nepouživáme žádné polotovary a všechno si připravujeme poctivě sami od základu. No řekněte, kdo z vás má během treku nebo dovolený tak čas a chuť tohle řešit?

Ruční vaření podle tradičních receptur

Když už máme ty nejlepší suroviny, tak jim musíme dopřát taky odpovídající péči. U nás nenajdeš žádné automatizované výrobní linky. Každá porce jídla projde rukama našich kuchařů - srdcařů. kteří si s jídlem doslova hrají. Bohužel musíme psát i to. že všechna jídla jsou nejdřív klasicky avii!~ než se suší. případné steriluji. Jestli si teď říkáš. že je to přece jasný. tak bohužel to dnes je spiš výjimka. To všechno děláme jen proto. aby sis mohl/a ve spacáčku mlaskat blahem.

Nakonec přichází high-tech konzervace

Máme hotové jídlo. No a co ted' s ním? Aby vydrželo opravdu cokoli a drželo s tebou krok ať už se vydáš kamkoli. musíme s ním udělat pár kouzel. Kouzla máme celkem dvě a to vakuovi sukni. nebo ~lad U obou je unikátní to. že si jídlo zachová svou přirozenou chuť a nutriční hodnoty a i po X letech je stejné. jako čerstvé uvařené. Vakuové sušení používáme pro co nejlehčí jídla do batohu, sterilaci pak pro jídla, u kterých není takový tlak na nízkou váhu. nýbrž na rychlost přípravy.