Neohodnoceno

Lanobalíček Lightweight SMALL

Skladem (>5 ks)
Kód: 408/V23
989 Kč / ks
Kategorie: Kopec jídla v dárkovém balení
Hmotnost: 0.5 kg
02 LW male
tip na dárek

Dárkový LANOBALÍČEK Lightweight SMALL

 

 

 

Vymyslet a vybrat pro někoho ten správný dárek, to dokáže být pěkně zamotaná detektivka. Však to známe všichni. Pokud chceš potěšit dobrodruha, který ani chvíli neposedí doma a nejmilejší mu je obědvat ve společnosti veverek a zurčících potůčků, máme pro tebe elegantní rozuzlení téhle palčivé otázky. I když samo o sobě taky není úplně bez uzlů.

Balíček je totiž zabalený v pěkném minimalistickém stylu a svázaný kusem upcyklovaného horolezeckého lana Tendon, kterému jsme tak dali zcela nové využítí. A zdaleka ne poslední. Až do alelujá se na něm dají trénovat základní uzly, ke kterým jsme na spodní stranu balení vytiskli přehledné návody. Ty si tak v teple domova mohou osvojit nejen lezci, ale i ostatní milovníci outdooru, protože možností využití praktických uzlů se v přírodě najde celá hromada.

Tenhle balíček je jako ušitý pro dobrodruha, pro kterého je každý gram a centimetr v batohu svatý a na cestu potřebuje jídlo lehké jako pírko. V balení tak najdeš čtveřici našich vakuově sušených jídel, která patří mezi ta úplně nejoblíbenější z naší kuchyně:
  • Čočkový Dhal
  • Kuře Tikka Masala s rýží basmati
  • Kuřecí supreme s ratatouille
  • Penne s Boloňskou omáčkou a parmesánem
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: