Neohodnoceno

Lanobalíček Ready-to-Eat SMALL

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 412/V23
959 Kč / ks
Kategorie: Kopec jídla v dárkovém balení
Hmotnost: 1.8 kg
Položka byla vyprodána…
05 RTE male
tip na dárek

Dárkový LANOBALÍČEK Ready-To-Eat SMALL

 

 

 

Vymyslet a vybrat pro někoho ten správný dárek, to dokáže být pěkně zamotaná detektivka. Však to známe všichni. Pokud chceš potěšit dobrodruha, který ani chvíli neposedí doma a nejmilejší mu je obědvat ve společnosti veverek a zurčících potůčků, máme pro tebe elegantní rozuzlení téhle palčivé otázky. I když samo o sobě taky není úplně bez uzlů.

Balíček je totiž zabalený v pěkném minimalistickém stylu a svázaný kusem upcyklovaného horolezeckého lana Tendon, kterému jsme tak dali zcela nové využítí. A zdaleka ne poslední. Až do alelujá se na něm dají trénovat základní uzly, ke kterým jsme na spodní stranu balení vytiskli přehledné návody. Ty si tak v teple domova mohou osvojit nejen lezci, ale i ostatní milovníci outdooru, protože možností využití praktických uzlů se v přírodě najde celá hromada.

Tenhle balíček je jako ušitý pro dobrodruha, který si i na cestách potrpí na pohodlnost a snadnou přípravu bez nutnosti cokoliv dolévat. Prostě jídlo prohnat naším samoohřevem nebo ho jednoduše vysypat do hrnce či pánve a hned začít hodovat. V balení najdeš čtveřici našich sterilovaných jídel, která patří mezi ta úplně nejoblíbenější z naší kuchyně:
  • Hovězí guláš s bramborem
  • Jelení ragú
  • Kuře na divoko s rýží
  • Kuře Korma
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: