Pravidla instagramové soutěže

Ty čteš pravidla? Dobrá práce, to už moc lidí nedělá! 

Jestli budeš do konce května objednávat u nás v e-shopu, napiš nám na e-mail shop@adventuremenu.com číslo svojí objednávky a heslo “3 000 Instagram”. Přihodíme ti k objednávce 2 balíčky Čočkového Dhalu jako dárek. 

 

PRAVIDLA: Soutěž o balíček jídel Adventure Menu

  1. POŘADATEL: Adventure Menu s.r.o., Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Czech Republic, IČ: 016 32 523
  2. DOBA TRVÁNÍ: Soutěž probíhá v době od 13. 5. - 19. 5. 2022 do 23:59 hodin (dále jen „soutěžní období“).
  3. PODMÍNKY ÚČASTI: Účastníkem soutěže může být pouze zletilá fyzická osoba s doručovací adresou v České republice nebo na Slovensku (dále jen „účastník“). Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže dle svého uvážení především účastníky, kteří porušují zákon, nedodržují pravidla či nesplňují podmínky soutěže. Komunikace s účastníky probíhá přes instagramový profil adventuremenu.
  4. PRŮBĚH SOUTĚŽE: V rámci soutěže bude přes instagramový profil @adventuremenu vyhlášena v pořadatelem zvolený čas soutěžní výzva. Zúčastnit se soutěže lze pouze v soutěžním období, a to veřejně do komentáře pod soutěžní příspěvek, přičemž jeden účastník se může soutěže zúčastnit (resp. odpovědět na soutěžní otázku) pouze jedenkrát a hrát pouze o jednu výhru.
  5. URČENÍ VÝHERCE: Účastník soutěže pod soutěžní příspěvek na instagramovém profilu adventuremenu připíše komentář. Pořadatel náhodně vybere z odpovědí účastníků 1 výherce, který zaslal komentář v souladu s výzvou a těmito pravidly. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání výhry v soutěži.
  6. VÝHRA: 1x balíček jídel Adventure Menu podle vlastního výběru jejihž počet je skryt v soutěžním příspěvku.
  7. PŘEDÁNÍ VÝHER: Výherce bude vyhlášen na instagramovém profilu adventuremenu v komentáři pod soutěžní příspěvek v pátek 20. 5. 2022; Výherce bude následně kontaktován v soukromé zprávě za účelem předání výhry.
  8. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Pořadatel poskytuje účastníkovi následující informace o zpracování osobních údajů poskytnutých pořadateli v rámci soutěže (tj. jméno a příjmení, příp. přezdívka na instagramovém profilu, adresa bydliště příp. kontaktní adresa, telefonní kontakt a e-mailovou adresu), a to pro účely pořádání a realizace soutěže včetně oslovení výherců a doručení výher: správcem je společnost Adventure Menu s.r.o., Koubkova 399/10, 120 00 Praha 2, Czech Republic, IČ: 016 32 523.
  9. DALŠÍ DŮLEŽITÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE: • Účastníci nejsou oprávněni požadovat místo výhry peněžní, či jakékoliv jiné plnění. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže jinak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jsou uvedená v těchto pravidlech. • Výhry ani účast v soutěži nejsou právně vymahatelné. Nepřevzaté výhry propadají pořadateli. • Pořadatel soutěže neodpovídá za (pozdní) doručení zpráv či výher (nebo jejich poškození, ztrátu či zničení během přepravy), ani za funkčnost webových a instagramových stránek. Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která případně účastníkovi vznikne v souvislosti s užíváním výhry. • O jakýchkoliv reklamacích či námitkách rozhoduje s konečnou platností pořadatel. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo konečného posouzení splnění či nesplnění podmínek stanovených pro získání výher v soutěži. Pořadatel si vyhrazuje právo bez náhrady soutěž zkrátit, odložit, přerušit anebo zrušit či jednostranně změnit nebo doplnit její pravidla po celou dobu jejího trvání, a to tak, že změnu vyhlásí na své instagramové stránce, kde jsou k dispozici odkaz na platná a úplná pravidla soutěže. Tato soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s provozovatelem platformy Instagram a provozovatel platformy Instagram za ni neručí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení