Věrnostní program

 

VĚRNOSTNÍ PROGRAM: VÝSTUP NA ADVENTURE PÍK

 

Tohle není žádný nudný věrnostní program, kde dostaneš žvýkačky po padesáti nákupech. Ne, my jsme pro tebe připravili opravdovou výpravu, která tě zavede do srdce mystické země Adventurelandie.


 

Kdysi dávno, v době, kdy si lidé ještě mysleli, že dehydratovaná strava je jen sci-fi a do přírody si nosili řízek v chlebu zabalený v alobalu, se objevila země Adventurelandie a v jejím srdci vyrostlo bájné pohoří, na kterém se tyčí nejvyšší vrchol Adventure Pík! Měří přes deset tisíc 👣, cesta k němu je náročná, ale plná dobrodružství, krásných výhledů a spousty skvělého jídla, které si vychutnáš v přírodě - té nejlepší restauraci, do které můžeš zajít!

JAK TO FUNGUJE?

Vstupenkou do bájné země plné dobrodružství a supr výhod je registrace na našem webu.Nákupem Adventure Menu na našem e-shopu pak získáváš stopy 👣, díky kterým se posouváš z Basecampu, přes 2 výškové tábory, až na vrchol Adventure Pík. 

V každém z výškových táborů tě čekají výhodné nákupy nejen našich dobrot, ale i bonusy a slevy od parťáků Patizon a Adventurer


 

EXTRA VÝBAVIČKA NA ZAČÁTEK CESTY

Pokud už u nás registraci máš, automaticky jsme ti připsali body z Tvých objednávek za posledních 180 dní, které ale platí jen jeden měsíc.  Pokud jsi u nás objednával/a bez registrace, nevěš hlavu, o své body nepřijdeš. Stačí se zaregistrovat a body najdeš ve svém účtu.

A pokud jsi u nás ještě nenakoupil/a, nevadí - i tak od nás dostaneš do batůžku dárek. Zaregistruj se a my ti připíšeme prvních 100👣, ať se ti líp stoupá vzhůru. Tvoje cesta za výhodami tak začne ještě dříve, než si stihneš zavázat boty! Tak a jdeme na to, vstupuješ do bájné země Adventurelandie!

 

BASECAMP: ÚDOLÍ LAČNÝCH DOBRODRUHŮ (0 - 2000 👣)

Vítej v Basecampu, tvůj první krok do Adventurelandie. Zatím sis jen koupil pár dobrot, aby ses připravil na cestu. Žádné slevy tu nejsou, ale nezoufej, opravdové dobrodružství teprve začíná!

  

Tady se teprve seznamuješ s naším fantastickým světem, nic moc se zatím neděje, kromě toho, že si občas musíš dávat pozor, aby tě neporazil kámen. Ale to je v pohodě, máš tu ještě signál, takže si ještě můžeš stěžovat na sociálních sítích, že tu není WiFi.

Nenápadně už ale pokukuješ nahoru a přemýšlíš, co za vzrušující zážitky tě čekají, až poťapeš dál do kopce a jestli tam potkáš Yettiho.


1. VÝŠKOVÝ TÁBOR: FUNÍCÍ ÚBOČÍ (2001 - 5000 👣) 

 

Po zdolání první výzvy a naťapání víc než 2000 stop vstupuješ do Funícího Úbočí. Zde si můžeš pořídit Adventure Menu na svůj další výšlap o 5 % levněji. Se stoupající výškou ti může být trochu zima, takže jako bonus jsme ti zařídili slevu 5 % na nákup péřovky nebo spacáčku u Patizonu. Ale pozor! Cesta je plná lákavých jídel a pokusí se tě zdržet na každém kroku. 

 

 

Tady začíná ta pravá sranda. Stezka je plná kamení, kořenů a příležitostných medvědích stop. Neboj se, medvědi jsou tu jen na focení s turisty. Lesní víly ti občas schovávají boty, ale to je jen pro zábavu.

Zatímco funíš do kopce, potkáš Reinholda Messnera, jak si s klidem rozvazuje tkaničky a říká: “Hlavně nezapomeň dýchat, příteli, jinak se ti zamotá hlava." Jo, a tady už začínáš mít pocit, že bys mohl něco velkého dokázat.


2. VÝŠKOVÝ TÁBOR: KAMZÍČÍ PEKLO (5001 - 10 000 👣)

 

Wow, dostal ses až do Kamzíčího Pekla! Už jsi za půlkou a máš poctivě naťápáno víc než 5000 stop! Tady si už zasloužíš pořádný dlabanec s 10% slevou na Adventure Menu, ať máš dostatek sil a chuti na další cestu. Protože tady už docela přituhuje, jako bonus máš 7% slevu na péřový teplíčko od Patizonu. A navíc i Premium verzi Adventurer App na 3 měsíce, ať se nikde po cestě na vrchol neztratíš!

 

Cesta je strmá a když říkáme strmá, myslíme tím tak strmá, že si tu i kamzíci obouvají mačky a na rohy nasazují cepíny. 

Výhledy jsou tu dechberoucí a jak se kocháš a koukáš kolem, zahlédneš jak Bear Grylls chytá hady na svačinu a s úsměvem ti nabízí:  "Chceš ochutnat? Říkají, že je to lepší než proteinová tyčinka.” Slušně poděkuješ a řekneš “Ne, díky, já radši Adventure Menu.” 

 

VRCHOL: ADVENTURE PÍK (10 001 👣 A VÍCE)

Jsi borec! Dosáhl jsi epického Adventure Píku! 10 000 naťapaných stop? To chce oslavit pořádnou hostinou s 15% slevou na Adventure Menu! Tady jsi fakt sakra blízko ke hvězdám, že bys je mohl pošimrat na břiše. Jak ale víš, na vrcholu fouká, tak aby ti nebyla zima, jako bonus máš slevu krásných 10 % na péřové spacáčky a bundy od Patizon. A k tomu Premium v Adventurer App na celý jeden rok! 

 

Tady nahoře je všechno jinak. Víly ti tu mávají na pozdrav, hvězdy tancujou a ty se cítíš jako král světa. Vzduch je tu tak řídký, že si připadáš jako když máš opici po bujaré noci, ale to nevadí, protože pocit vítězství to všechno převáží.

Potkáš tu i legendárního britského horolezce Chrisa Boningtona, který si tady nahoře s klidem vaří čaj o páté a říká: "Vítej nahoře, příteli. Tady je to pravé místo pro odpočinek. Pohodlně se tady usaď a užívej ty famózní výhledy. Jen neusni na vavřínech, jinak spadneš dolů!“


VÝŠKOVÉ TÁBORY A PLATNOST STOP 👣

 

Tvé 👣, které získáš po spuštění programu (tedy z nákupů od 1. 7. 2024) mají platnost 6 měsíců od jejich získání. Pokud si během půlroku u nás nekoupíš žádné dobroty, tvé 👣 spláchne déšť a vítr, jinak řečeno expirují. Naopak když u nás objednáváš pravidelně, posouváš se podle součtu hodnot svých nákupů mezi výškovými tábory, ideálně až na vrchol Adventure Pík!

Spadnout z vrcholu až do Basecampu by byla ale velká škoda, že? Neboj, o této hrozbě tě budeme včas informovat emailem, ať si můžeš výhody a výhledy na Vrcholu vychutnávat co nejdéle. Plánujeme i speciální akce, díky kterým budeš mít možnost získat více 👣 a posouvat se ve své cestě k vrcholu. Dáme ti o všem důležitém vědět přes email, který se ale občas bohužel zatoulá do spamu, takže pokud nechceš o nic přijít, označ si zprávy od nás z emailu marketing@adventuremenu.com jako “Důležité”.

 

BONUSY OD NAŠICH PARTNERŮ 

O hlad a energii při tvých dobrodružstvích se postaráme my, ale i když jídlo umí pěkně zahřát, někdy to nemusí stačit. Při výstupu na Adventure Pík máš proto možnost pořídit si prémiové oblečení a vybavení od české značky Patizon se slevou 5 - 10 %.  

 

PATIZON je česká značka, která stojí za zrodem špičkových péřových spacáků a bund. Samozřejmostí je používání jen toho nejkvalitnějšího, certifikovaného peří a dalších špičkových materiálů. V Patizonu jsou všichni perfekcionisté a na jejich výrobcích je to hodně znát.

 

 

Vybavení od Patizonu tě udrží v pohodlí a teplíčku ve dne i v noci. Nedáme na něj dopustit a Patizon nás provází už léta na našich vlastních dobrodružstvích. A ty si teď můžeš pořídit jejich výrobky se slevičkou, podle 👣, které v Adventurelandii naťapeš. Slevový kód ti pošleme na email po dosažení výškových táborů a vrcholu.

 

Na trecích je fajn se neztratit a celkově vědět, kam a kudy chceš dojít, že? No a v tomhle ti pomůže supr trupr appka pro dobroduhy Adventurer App a pokud naťapeš dostatek 👣, s Premium členstvím na 3 měsíce nebo rok budeš mít o dobrodružství postaráno!

 

ADVENTURER je česká aplikace, která je skvělým společníkem na cestách a dobrodružstvích. Adventurer nabízí širokou databázi treků a výletů do přírody s kompletními informacemi, jak v ČR, tak i po celém světě. Pomůže ti při plánovaní nejrůznějších outdoor aktivit a s orientací na trase.  

 

 

V Premium verzi najdeš více druhů map, aktuální informace o počasí a v neposlední řadě budeš mít offline přístup bez nutnosti internetu. Objevuj úžasná místa, dobývej horské vrcholy nebo vyrážej na výlety do přírody a zažívej nezapomenutelná outdoor dobrodružství.

 

TAK VZHŮRU NA VÝSTUP NA ADVENTURE PÍK ;-) 

PŘEJEME ŠŤASTNÝ CESTY A DOBROU CHUŤ!